ČAS

to je oč tu běží!!!Začínám chápat jedovaté řeči Toma na adresu mého blogování, protože čas vyhrazen pro něj se okleštil. Psát pravidelně příspěvky, navštěvovat stránky jiných blogerů a přidávat malé či větší komentáře sice finančně nic (prozatím) nestojí, ale je vykoupen časem, s nímž jsem kdysi hospodařila jinak.

Dnes jsem si užila příjemné odpoledne s přítelkyní Li (přezdívka) s níž jsme u pečených brambor s tvarohem a oblohou probraly kdeco. Byli jsme v příjemné zahradní restauraci, ale servírka na dotaz, zdali mají kyselé mléko odpověděla záporně, ačkoli obchod, kde by ho mohla zakoupit je přes ulici!!!
Doma jsem Tománkovi musela podat “raport” tiskovky, protože jako správný chlap má k těmto aktivitám nemalý odpor, ale zvědavý je jako čert, o čem se vedla řeč.

Na závěr dnešního dne jsem zašla na NÁVŠTĚVU k Márince, abych se souvisle dozvěděla, co všechno zažila v Banátu. Jen chotínek zmerčil Banát, měla jsem smůlu do té doby, než všechno přečetl.

Času na všechny příjemné aktivity je strašně málo a jak se zdá, budu chodit v následujících dnech po virtuálních návštěvách častěji.

MSF

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 komentáře: ČAS

 1. Janova napsal:

  Vnučko,trefa do černého. Jsem pozastevná. Šla jsem si něco pracovního vytisknout, nahlédnu do schránky a čtu tyto komentáře. Milé a synchronicita funguje!!! K tomu zastevní si dám meloun s opilými rozinkami, ale bez zmrzliny.
  Změna – půsty jsou v pondělí. nestačila jsem napsat. Nové motto – nejíst je tak příjemné.
  MSF

 2. Vnučka napsal:

  Tak se dnes večer sedm minut po osmé v tom ubíhajícím ČASE na chvilku pozastavte 🙂
  20.07.2007 v 20:07 hod.
  tak asi 🙂

 3. Aleko napsal:

  Čas…Shoda okolností – zrovna dneska píšu o tom, jak musím omezovat svoje aktivity na internetu (hlavně ICQ), protože čas, který zde trávím už přesahuje únosnou mez. Ale když ono je tu tolik milých lidí, které nemohu vídat osobně … A podobné to mám i s blogováním. Blogům se věnuji asi tak půl roku, nikdy předtím jsem je nečetl. A už mám několik tak oblíbených, že se na ně vracím každý den. A zatím si nechci umět představit, že by tomu tak nebylo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *