Mamánci

U matčina prsu na věčné časy! A nikdy jinak! BrrrrrrrrrrrrrrrrrKromě toho, že nechápu, nerez, též nepochopím počínání více než svědomitých matek, které musí svým dospělcům kecat do života takovým způsobem, že jim zůstanou viset u prsu na věčné časy.

Co je do toho matce, jejíž synáček ztratil v opilosti batoh.
Vždyť je dávno plnoletý a jestli se někde opil tak, že neví, kde nechal batoh, či kde se s kterou zapomněl, je to jen jeho problém a následky musí nést sám.

Vzpomínám si, že kdysi doma nepřítomnému Vaškovi přišlo “divné” psaní od naprosto neznámé osoby, ale přes obálku jsem vytušila doklady. Jak a kdy je ztratil, jsem se dozvěděla záhy a mohu konstatovat, že to byla nejlepší metoda na světě, aby si příště dával pozor. Abych za něj lítala po úřadech? Ani náhodu!

Maminky, pokud jste narazili na tento článek, vězte, že naši kluci a holky potřebují lásku a zájem, ale na přehnanou péči si skutečně nepotrpí. A pokud ji vyžadují, jedná se o infatila, který vaší zásluhou nevyspěl.
V případě plnoletých jedinců nám už nic do toho není s kýmsi telefonují, vyměňují sms, chodí, či sdílejí lože.
Ačkoli jsme jim darovaly život, nejsou našim majetkem na celý život, stejně tak jako nejsme jejich otroci a mecenáši na věčné časy.

MSF, už dávno tvrdím, že Vaškovu plachetnici života pozoruji z povzdálí zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Mamánci

 1. JANOVA napsal:

  Mod,že by cesta do synkovy duše byla složitější než k Abbynce?
  MSF
  P.S. Mám rýmu a nic se mnou není.

 2. Mod. napsal:

  To máš těžký:-)já svého Adama nikdy moc nerozmazlovala, pravda od určitého věku sem ho začala víc kontrolovat, abych mu mohla dát pecku včas:-). Teď je mu skoro 32 a mluvím mu jen do toho do čeho chce, abych mu mluvila, což je skoro všechno, volá mi 20x denně, nedávno říkal " Mámo, mám nový tarif s neomezeným voláním, můžeme spolu mluvit každý den hodiny!:-)))"
  Bojym!:-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *