Akupunktura

K panu MUDr. Holubovi na akupunkturu mě poslala klientka, která se podivovala nad tím, jaký to mám “slušivý” orthopedický límec kolem krku.Jsem jeho uzdravena pacientka a na akupunkturu nedám dopustit. V loni v zimě jsem si myslela, že s bolestí zad dokonce přežiju rok 2005, ale jak se ukázalo, metoda zabrala.

Výsledky byly více než povzbudivé:

1. Do ordinace jsem přišla zmrzlá a bez energie. Od bolesti jsem do té doby snědla snad “tunu” anelgetik, ale bez účinku. Oblékala jsem na sebe několik vrstev včetně peří. Spávala jsem v noční košili, svetru a v ponožkách, přikrytá dvojitou duchnou z dutého vlákna a larisou. Od pana doktora jsem odcházela s pocitem uvolnění, příjemného tepla a euforie.

2. Druhé sezení bylo ještě příjemnější a dostavily se tzv. vedlejší účinky, o nichž však nemohu veřejně hovořit, ale jsou známy.

3. Na třetí sezení jsem se vyloženě těšila a začalo se blýskat na zdravé časy!

4. aplikaci jsem absolvovala s tím, že jsem panu doktorovi na otázku jak se cítím odpověděla: “Konečně jako zdravý člověk!”

5. Kúru jsem vzdala, protože jsem plnila jiné životní úkoly. Manžel byl vážně nemocen, ale vše zdárně dopadlo.

Telefonní spojení na pana doktora:
481 622 009, 481 622 664; U Potoka 76, Semily

Příspěvek byl publikován v rubrice Příjemnosti. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Akupunktura

  1. Airwaweska napsal:

    Efektivita akupunkturyDobrý den, na Vaše zkušenosti s akupunkturou jsem narazila náhodou, jako na Vaše stránky, které se mi moc líbí. Chtěla jsem Vás požádat, zda byste byla ochotná vyplnit mi krátký dotazník ohledně této problematiky zaměřený na efektivitu akupunktury. Pokud ano, prosím kontaktujte mě na emailovou adresu. S přáním stále tak kvalitní tvorby. Aneta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *