Blíženci

Rady pro komunikaci s tímto znamením.Pro ostatní znamení lunárního zvěrokruhu jsou Blíženci velmi nevyzpytatelné osobnosti. Vedle znamení Ryby jsou párové znamení, představují dva jednotlivce v jednom těle, a proto nikdy nevíte, koho budete mít v který okamžik před sebou. Jsou totiž schopni více než operativně měnit svou náladu.

K sepsání těchto zásad mě přivedla přítelkyně Dana (Býk v Koni), zajímající se o soužití s ním. Aniž bych dlouho přemýšlela, dostala radu: „Proboha! Pro tebe naprosto nevhodný partner!“ Poté, co jsem jí dopodrobna vylíčila své zkušenosti, učinila jsem tyto závěry, kterak s Blíženci komunikovat.

1. Pamatujte, že brzy ráno nesmíte vstupovat do jejich intimní sféry a osobní sféru Blíženců musíte zvětšit minimálně o jeden metr. Čili nedotýkat se a nepřekážet.
2. Po probuzení jim můžete popřát POUZE – dobré ráno. Jestliže se nechce dočkat zklamání po své nádherné noci, neptejte se jak, se vyspali, neboť budete konsternováni tím, že se vyspali špatně, cítí se mizerně, všechno je bolí atd. Bude jim trvat minimálně dvě hodiny, než se zahřejí na provozní teplotu a berte na vědomí, že chtějí být SAMI SE SEBOU.
3. Kolem desáté dopoledne je vhodný dotaz, zdali by si dali čaj nebo kávu. Budete překvapení tím, že nabídku s radostí přijmou, ale nebuďte zklamaní, když se stejné otázky od nich dočkáte velmi zřídka.
4. V poledne jim popřejte dobrou chuť a konverzaci u jídla nechte zásadně na nich. Většinou budete jíst beze slov, pokud nebudou mít zrovna plnou hlavu nějakého problému, který budou potřebovat rozebrat.
5. Kolem čtvrté můžete rozprostřít lehkou konverzaci, abyste je oťukali. Když mají náladu (není vždycky) jsou ti nejbáječnější společníci.
6. Pokud jste neměli příležitost s nimi vést kloudnou řeč během odpoledne, počítejte s tím, že po 20. hodině se budou chtít s vámi bavit, ale budou nemile překvapeni, že na ně už nemáte ani náladu ani sílu, protože jste se vykecali někde jinde a chcete blogovat, dívat se na televizi, číst si, anebo dělat úplně něco jiného.
7. Začít s nimi hovor je vůbec velmi složité. Když se zeptáte na jejich den, mají pocit, že jsou obtěžováni, když budete hovořit o sobě, nabudou dojmu, že je obtěžujete.
8. O znamení Váhy je známo, že si v životě najdou nějakou neřest, ale Blíženci si najdou vždycky VÁŠEŇ, které budou doslova oddáni. Až ukojí svou touhu, budou se vám velmi rádi věnovat. Do té doby, prosím, NERUŠIT!

MSF, klobouček vyměňnuju za helmu:

Blíženci

Příspěvek byl publikován v rubrice Skorky a povídky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře: Blíženci

 1. JANOVA napsal:

  Ohnivá Opicesouhlasím, Blížence mám odpozorovány.
  Ale šetřit se nebudu, hodlám sepsat, kterak komunikovat s znamením Váhy.

  MSF

 2. VIKI napsal:

  A přece je úžasnébýti Blížencem!!!Všechno ostatní na znamení souhlasu podepisuji,možná i něčím doplním.Třeba tím, že je úplně super býti současně Blížencem a Ohnivou Opicí. Nevím ovšem,zda by se mnou souhlasilo moje okolí.Já jsem celkem spokojená. MSF

 3. JANOVA napsal:

  ad Lída)Máš správný postřeh, Váhy se neumí rozhodovat. Uplatňuji metodu první myšlenky, ta je obyčejně správá a když ani to nepomůže, vyčkám “na blesk z čistého nebe” nebo hledám radu u třetích osob.
  MSF

 4. Lída Freiwaldová napsal:

  Moc jsem se pobavilaVelmi upřímně jsem se zasmála. Já blíženka se ráno probouzím často unavenější než večer, zapojím se s vypětím sil do prac. procesu a kolem desáté mám již provozní tempo a teplotu. Mám ráda lidi kolem sebe, ale štvou mě, když mě ruší při práci.Miluji jízdu na koni, těší mě různé druhy sportu a velmi ráda maluji.Po uspokojení svých potřeb se lákyplně ( z mého úhli pohledu) věnuji svým blízkým a přatelům. Tak to vypadá, že máš dobrý postřeh. Váhy mě občas dostanou svojí nerozhodností. :-)))
  Lída

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *