Ohňostroje

Dvacet minut barev ozářilo temnou oblohu.Nezbývá nic jiného, než poděkovat všem spoluobčanům za překrásné barevné ohňostroje, neboť za něco tak pomíjivého a marnotratného bych nevydala ani groš. Promiňte, ani kačku.

MSF, krásnou dobrou noc a kocovinu přiměřenou vypitému alkoholu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře: Ohňostroje

 1. Jenn napsal:

  Můj názor. 😉 Proč vyhazovat peníze,on to udělá někdo jiný. Taky tohle moc neuznávám.Ale je to opravdu věc názoru.

 2. JANOVA napsal:

  Přátelé,od doby, kdy nemáme žádného psa, jsem tyto problémy přestala vnímat.
  Co mě zvedá hladinu cholesterolu jsou jízdy klazanů na terénních motorkách a v automobilech všude, kde se jim zamane. Říkala jsem si, že zvěř, ať je přemnožená nebo ne, nám jednoho dne zdrhne za hranice. Podle Šumaváka, ale nevím, jestli bude mít kam.

 3. Bagr napsal:

  Kdyby to bylo jenjeden den v roce; horší, že někteří týpci (kterých se všude najde dost) dělají tento sezónní bordel už měsíc předem a ještě měsíc poté a přiměřeně se toto ustanovení vztahuje i na celý rok. Kdyby šlo jen o světelné efekty, tak by se to asi sneslo. A to nepatřím do kategorie těch, kterým by to nějak obzvlášť vadilo. Pejskařům a miminkářům to ale nezávidím…

 4. Šumavák napsal:

  Poděkovat????My chovatelé koní a psů, svůj vztah k spoluobčanům, (a u nás i spoluevropanům, kteří to nesmí bouchat doma) vyjadřujeme úplně jinými slovy.

  Jednu chvíli mě docela i napadlo, jestli ta rakouská armáda, co stojí připravená za českými hranicemi, nevyrazila do útoku na Temelín…..
  Je dobré, že jsme zpět v Evropě, ale blbé je, že jsme se při té cestě časem zpět trefili k Verdunu 1916…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *